Ogólnopolskie Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe o Puchar Kocich Gór

Wydarzenia 2016/2017

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe o „Puchar Kocich Gór”

W dniu 02.04.2017 roku reprezentanci Szkoły Podstawowej ze Stradomi Wierzchniej brali udział w biegach przełajowych o „Puchar Kocich Gór” w Kobylej Górze. SP Stradomia Wierzchnia uczestniczyła już po raz trzeci na zawodach w Kobylej Górze, ale po raz pierwszy w tak licznym gronie. W klasach III – VI zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 25 zdobywali punkty dla szkoły, która reprezentowali. Na 18 szkół Szkoła ze Stradomi Wierzchniej zajęła 13 miejsce, zdobywając łącznie 34 pkt. W każdym biegu wyróżniono pierwszą 6 zawodników – podczas dekoracji otrzymywali dyplomy, medale i skromne upominki. Takiego zaszczytu spośród zawodników/zawodniczek ze Stradomi doświadczyła Alicja Adamus, która w swoim biegu na dystansie 200 metrów zajęła 5 miejsce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za chęć uczestnictwa w niedzielnej imprezie biegowej. Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców za poświęcony czas i dowóz zawodników na zawody. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne starty w imprezach sportowych.
Galeria zdjęć z imprezy oraz wszystkie klasyfikacje dostępne na portalu społecznościowym facebook wpisując 34. Ogólnopolskie Biegi Przełajowe o „Puchar Kocich Gór”.