Aktualności - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności

Uprzejmie informujemy,
że pieniążki wpłacone za wyżywienie dzieci w miesiącu marcu
zostaną przelane na miesiąc wrzesień
(kwota za obiady w miesiącu wrześniu zostanie pomniejszona
o kwotę wpłaconą przez Państwa w marcu).

Burmistrz Miasta i Gminy Syców informuje o uruchomieniu telefonu wsparcia dla rodziców i młodzieży.


Od dnia 28 kwietnia do odwołania w następujące dni tygodnia zostaje uruchomiony telefon wsparcia dla rodziców, którzy chcą porozmawiać o trudnej sytuacji w relacji z dzieckiem oraz dla młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji:
- wtorki: 17:00- 18:00
- piątki: 16:30 – 17:30

W wyżej wymienione dni, pod numerem telefonu: 627855165, dyżuruje pedagog, psycholog i terapeuta.

Komisariat Policji  w Sycowie
Zespół ds. nieletnich
asp.Bernadeta Pytel
tel. 47 872 65 03
# zostań w domu


BEZPIECZNY W DOMU

W związku z panującą  sytuacją dotyczącą  wystąpienia pandemii koronowirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie Komisariat Policji w Sycowie stworzył ulotkę dla dzieci i młodzieży pozostających w miejscu zamieszkania. Do najczęściej występujących zagrożeń zaliczyć należy zarówno te, które wynikają z korzystania z Internetu jak też samodzielnego pozostawania w miejscu zamieszkania.

Zagrożenia w sieci:

 • Cyberprzemoc

 • Uzależnienie ( od gier, portali społecznościowych)

 • Przemoc ( niebezpieczne treści – wyśmiewanie, upublicznianie wizerunku bez zgody, podszywanie się pod kogoś kim się nie jest)

 • Kradzież danych osobowych

 • Włamania komputerowe

 • Wirusy

 • Wyłudzanie poufnych informacji


Co robić by się obronić ?

 • Pamiętaj o tym, aby zawsze korzystać z aktualnego programu antywirusowego – wybieraj oprogramowania, które są sprawdzone. Warto również na bieżąco i regularnie skanować komputer pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania,

 • Twórz bezpieczne, skomplikowane hasła –nie wybieraj tych, które są łatwe do odgadnięcia. Zadbaj o to, aby mieć inne hasło do każdego portalu i profilu – dzięki temu nawet w sytuacji, kiedy Twoje hasło do jednego miejsca zostanie wykradzione, inne hasła pozostaną bezpieczne. Warto również korzystać ze specjalnych generatorów haseł, które pozwalają na stworzenie długich, bardzo skomplikowanych haseł zabezpieczających;

 • Zwracaj uwagę, czy witryna, z którą chcesz się połączyć, posiada certyfikat SSL – dzięki temu zyskasz pewność,że serwer z którym się łączysz jest tym właściwym a IP nie zostało podmienione. Dzięki certyfikatom SSL internetowe transakcje są o wiele bardziej bezpieczne.

 • Unikaj pobierania plików z niepewnych źródeł, na przykładu plików typu torrent.

 • Rozważ szyfrowanie dysku twardego – warto zrobić to zawczasu, aby w razie awarii komputera nie ryzykować, że ktoś niepożądany (na przykład w serwisie) uzyska dostęp do prywatnych danych.

 • Nie otwieraj podejrzanych wiadomości e-mail, nie pobieraj załączonych w nich plików oraz nie wchodź na strony z linków w takich wiadomościach – mogą one zawierać złośliwe oprogramowanie.

 • Unikaj nawiązywania relacji z osobami, których nie znasz – jeśli ktoś obcy zaprasza Cię do znajomych na portalu społecznościowym, bezpieczniej będzie odrzucić takie zaproszenie.

 • Uważaj na skrócone adresy URL – często mogą stanowić niebezpieczną pułapkę. Jeśli chcesz skorzystać ze skróconego linku, upewnij się, że został udostępniony przez osobę, którą znasz lub pochodzi z bezpiecznego źródła.

 • Dwukrotnie przemyśl, zanim pozwolisz aplikacji na uzyskanie dostępu do Twojej lokalizacji czy treści w telefonie. Ta sama zasada dotyczy korzystania ze stron internetowych – nie klikaj "Akceptuję" czy "Potwierdzam" za każdym razem, kiedy chcesz jak najszybciej dostać się na witrynę internetową. W ten sposób udzielasz zezwoleń na dostęp do wielu informacji –warto najpierw zapoznać się z regulaminem i dokładnie sprawdzi, co akceptujesz.

 • Brakuje mi informacji , że  internet nie jest miejscem anonimowy, za każdy zamieszony plik, zapis  pozostaje trwały , że niektóre nasze działania w sieci są przestępstwem Przemoc ( niebezpieczne treści – wyśmiewanie, upublicznianie wizerunku bez zgody, podszywanie się pod kogoś kim się nie jest, Kradzież danych osobowych) !!!!

 • Zagrożenia związane z naszym pobytem w miejscu zamieszkania bez nadzoru osób dorosłych.

 • Uwaga! Gdy jesteśmy sami w miejscu zamieszkania pamiętajmy!

 • Nigdy nie otwieraj drzwi, jeżeli nie masz pewności kim jest ta osoba po drugiej stronie.

 • Nie ujawniaj, ze jesteś sam w domu.

 • Zadaj kilka pytań mających na celu ustalenie czy obcy jest tym za kogo się podaje.

 • Zadzwoń do rodziców, opiekunów  w celu potwierdzenia, a w razie zagrożenia wezwij Policję.

                                                                                                                                                         
Pożar ! Jak sięzachować ?


W przypadku zauważenia pożaru lub innego zdarzenia zagrażającemu zdrowiu lub życiu ludzi należy niezwłocznie zaalarmować osoby przebywające w strefie zagrożenia oraz wezwać straż pożarną pod bezpłatnym numerem telefonu 112 lub 998.

Zasady zgłaszania pod numer alarmowy 112 , 998


Po wybraniu numeru alarmowego straży pożarnej 998 lub 112 i zgłoszeniu się dyżurnego należy spokojnie i wyraźnie podać:


 • Swoje imię i nazwisko, numer telefonu, z którego nadawana jest informacja o zdarzeniu (dyspozytor może oddzwonić aby dopytać o szczegóły zdarzenia)

 • Adres i nazwę obiektu.

 • Co się pali, na którym piętrze.

 • Czy występuje zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego.

 • Po podaniu informacji nie odkładać słuchawki do chwili potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.


Przyjmujący może zażądać:


 • Potwierdzenia zgłoszenia poprzez oddzwonienie.

 • Dodatkowych informacji, które w miarę możliwości należy podać.


Jak zachować się w razie pożaru ?

 • Jeżeli zauważysz ogień w swoim domu, natychmiast powiadom o tym fakcie znajdujące się w nim osoby dorosłe (starsze rodzeństwo, rodziców, sąsiada). Gdy ich nie ma, nie podejmuj sam próby ugaszenia pożaru, to zbyt niebezpieczne! Pożar rozwija się i „ biegnie" bardzo szybko, czasami nawet Strażacy muszą przed nim uciekać. Dlatego dzieci nie powinny szukać wiaderek, misek i wody aby ugasić pożar tylko szybko uciekać z pomieszczeń w którym się znajdujecie.

 • Gdy jesteśmy wewnątrz budynku objętego pożarem to jak najszybciej poszukujemy dogodnej drogi ewakuacji, np. przez drzwi wyjściowe, okna drzwi balkonowe. Należy spokojnie wyjść na klatkę schodową i przy silnym zadymieniu przybrać jak najniższą pozycję( np. na klęczkach lub ugiętych nogach) i w ten sposób kierować się wzdłuż ściany aż do wyjścia. Jeżeli mamy odciętą drogę ucieczki na klatkę schodową, bo np. palą się drzwi i znajdujemy się na wysokim piętrze należy wyjść na balkon i głośno wołać o pomoc: POMOCY, RATUNKU, PALI SIĘ, POŻAR!!!.

 • Nie wstydż się, gdyż to może uratować życie. Nie wolno skakać z wysokości! Należy wołać i czekać na pomoc, która na pewno przybędzie.

 • Gdy wybuchnie pożar nie chowaj się przed nim do szafy czy pod łóżko. To nie prawda, że pożar nie wejdzie do szafy i pod łóżko on wejdzie wszędzie. Dlatego NIGDY nie można tego robić, gdyż utrudnia to strażakom, ratownikom znalezienie Ciebie.


PAMIĘTAJMY !!  Panika może być przyczyną niepotrzebnych i tragicznych w skutkach wypadków w trakcie prowadzenia działań ratowniczo - gaśniczych.


Dlatego prowadząc jakiekolwiek działania w przypadku powstania pożar należy kierować się rozwagą w podejmowaniu decyzji.ZAKAZ WSTĘPU NA TEREN SZKOŁY
Ze względu na wprowadzony stan  epidemii koronawirusem obowiązuje całkowity zakaz przebywania na terenie szkoły. Zakaz dotyczy korzystania z placu zabaw,  boiska oraz organizowania spotkań koleżeńskich na terenie szkoły. Bardzo proszę o bezwzględne przestrzeganie tego zakazu.

Anna Kamińska
Ulotka na temat KoronawirusaTELEFONY  W/S  KORONAWIRUSAdla dorosłych

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY

IM. J. GROMKOWSKIEGO
51-149  WROCŁAW
UL. KOSZAROWA 5
519 338 486

I ODDZIAŁ CHORÓB ZAKAŹNYCH


Dyżurka lekarska
71 395 75 35,  71 395 75 41,  71 395 75 42

II ODDZIAŁ CHORÓB ZAKAŹNYCH


Dyżurka lekarska
71 395 75 31, 71 395 75 90

dla dzieci


KLINIKA PEDIATRII I CHORÓB INFEKCYJNYCH Oddział Kliniczny

                Zakaźny,  ul. T. Chałubińskiego 2-2a, 50-368 Wrocław

-  71 770 31 51,  71 770 31 55


BOLESŁAWIEC
Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Jeleniogórska 4

- 75 73 80 120


WAŁBRZYCH  - Specjalistyczny Szpital im. dra A. Sokołowskiego,   ul. Sokołowskiego 4   

- 74 64 89 806,     800 190 590
numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczący postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem

tel. stacjonarny PSSE w godzinach pracy-71 314 20 34 wew. 23

telefon alarmowy PSSE w Oleśnicy
505 092 898

Centrum Kultury w Sycowie

Szanowni Państwo

zapraszamy do kina w dniu 13.03.2020 gorąco zachęcam do udziału coś dla starszych coś dla młodszych jest to dzień zajęć dydatycznych

Śnieżka godz. 10:00 - seans edukacyjny
1917 godz. 11:45 - seans edukacyjny
Sonic godz. 14:00
Szkoła Samobójców. Hejter godz. 16:00
1917 godz.18:20
Szkoła Samobójców. Hejter godz. 20:30

Opisy filmów:


POKAZY FAMILIJNE

„Sonic. Szybki jak błyskawica”


Familijny, komedia, 2D, ograniczenia wiekowe: 7+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 99 minut, zwiastun: https://youtu.be/aey_HRsj56g

Opis:
Historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi. W filmie – łączącym grę aktorską z niesamowitą animacją – Sonic i jego nowy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, by stanąć oko w oko z geniuszem zła – doktorem Robotnikiem (Jim Carrey), planującym przejąć kontrolę nad światem.

Film na podstawie międzynarodowego przeboju – cyklu gier wideo (SEGA) z serii SONIC.

POKAZY EDUKACYJNE


„Śnieżka i fantastyczna siódemka”


Familijny, komedia, 2D, ograniczenia wiekowe: 5+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny), czas trwania: 92 minuty, zwiastun: https://youtu.be/I4uGgkZq5Xs

Opis:
Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka.

Materiały edukacyjne: http://www.kinoswiatedukacji.pl/filmy/sniezka-i-fantastyczna-siodemka

„Sonic. Szybki jak błyskawica”


Familijny, komedia, 2D, ograniczenia wiekowe: 7+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny), czas trwania: 99 minut, zwiastun: https://youtu.be/aey_HRsj56g

Opis:
Historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi. W filmie – łączącym grę aktorską z niesamowitą animacją – Sonic i jego nowy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, by stanąć oko w oko z geniuszem zła – doktorem Robotnikiem (Jim Carrey), planującym przejąć kontrolę nad światem.

Film na podstawie międzynarodowego przeboju – cyklu gier wideo (SEGA) z serii SONIC.

„1917”


Wojenny, historyczny, 2D napisy, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny), czas trwania: 119 minut, zwiastun: https://youtu.be/xSSQQLJft2o

Opis:
3 Złote Globy, 3 Oscary 2020!

Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.

Sam Mendes, zdobywca Oscara za „American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę.

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

Materiały edukacyjne: http://www.kinoklasa.pl/1917_materialy-edukacyjne.pdf


„Sala samobójców. Hejter”


Thriller, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+ TBC, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wstęp bezpłatny), czas trwania: ok. 130 minut, zwiastun: https://youtu.be/1J-90nGlzBE

Opis:
Druga część głośnej „Sali samobójców” – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy („Miasto 44”, „Boże ciało”) to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja „Romea i Julii”, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. „Sala samobójców. Hejter” to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkryj mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Rzuć się w wir rzeczywistości wirtualnej i przystąp do gry o najwyższą stawkę.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

POKAZY WIECZORNE:


„Sala samobójców. Hejter”


Thriller, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+ TBC, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: ok. 130 minut, zwiastun: https://youtu.be/1J-90nGlzBE

Opis:
Druga część głośnej „Sali samobójców” – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy („Miasto 44”, „Boże ciało”) to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja „Romea i Julii”, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. „Sala samobójców. Hejter” to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkryj mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Rzuć się w wir rzeczywistości wirtualnej i przystąp do gry o najwyższą stawkę.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

„1917”


Wojenny, historyczny, 2D napisy, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 119 minut, zwiastun: https://youtu.be/xSSQQLJft2o

Opis:
3 Złote Globy, 3 Oscary 2020!

Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.

Sam Mendes, zdobywca Oscara za „American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę.

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

Przedsiębiorco !


Przypominamy, iż od 1 listopada 2019 r. zgodnie z nowelizacją ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług przedsiębiorcy, którzy dokonują dostawy towarów lub świadczą usługi wymienione w załączniku nr 15 do ustawy oraz nabywcy (podatnicy VAT zarówno czynni jak i zwolnieni) ww. towarów i usług zobowiązani są posiadać rachunek rozliczeniowy, w rozumieniu prawa bankowego lub rachunek w SKOK,  w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą prowadzony w walucie polskiej (Art 108e dodany w Dz.U. z 2019r, poz.1751 Zmiana ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw")

W związku z powyższym przedsiębiorcy, którzy nie posiadają rachunków rozliczeniowych, a jedynie rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe (osobiste) wykorzystywane również do celów działalności gospodarczej są zobowiązani założyć rachunki rozliczeniowe lub imienne rachunki w SKOK, do których bank / SKOK z automatu zobowiązany jest utworzyć rachunek VAT.

Jednocześnie informujemy, iż Gmina Syców od 1 listopada 2019 r. będzie dokonywała płatności realizowanych przelewami za towary i usługi wymienione w załączniku nr 15 z zastosowaniem mechanizmu podzielonej płatności.

Otwórz szeroko oczy i rozejrzyj się
czy ktoś nie potrzebuje trochę czasu, trochę uwagi.
Może jest to człowiek samotny albo zgorzkniały, albo chory, albo niedołężny.
                                                                                                                           Może starzec, a może dziecko.
Nie pomiń okazji, gdy możesz coś z siebie ludziom ofiarować jako człowiek.

                                                                                                                      - Albert Schweitzer


Drodzy Rodzice, przyjaciele szkoły


Dyrektor, grono pedagogiczne oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Stradomi Wierzchniej zwracają się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla synka naszej koleżanki z pracy pani Izy Podralskiej. U chłopca zdiagnozowano genetyczną, nieuleczalną chorobę Stargardta. Początek tej choroby objawia się zwykle szybkim zanikiem ostrego, centralnego widzenia. Kolejne zwyrodnienia rozwijają sie etapowo wraz z upływem czasu. Szybkość postępu choroby jest bardzo zróżnicowana i zależna od towarzyszących czynników. Objawy choroby są uciążliwe z powodu problemów w postrzeganiu szczegółów, utrudniają one czytanie oraz rozpoznawanie osób. Chory ma podwyższoną wrażliwość na światło, ma również problem z adaptacją zależnie od natężenia światła. Po pewnym czasie choroba zatrzymuje swój rozwój, stabilizując się na niskim poziomie (chory posiada ok. 10% widzenia). Za pomocą silnie powiększających szkieł, jest możliwe czytanie. Sławek w chwili obecnej uczęszcza do klasy III szkoły podstawowej. Na chwilę obecną chłopiec musi unikać słońca i jasnego oświetlenia. Ochronę przed nim uzyskujemy dzięki specjalnym okularom. Naukę czytania i pisania mogą wspomóc specjalistyczne pomoce optyczne: powiększalniki, lupy elektroniczne, komputer, tablet. Koszty tych sprzętów są ogromne.

Bardzo prosimy Państwa o wsparcie finansowe dla Sławka Podralskiego.


 Z wyrazami szacunkuDyrektor
nauczyciele
pracownicy

Szkoły Podstawowej w Stradomi WierzchniejPrzekaż 1% podatku
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

Przekaż 1% podatku On-Line


* program indywidualny dla tego podopiecznego


W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:


34988 Podralski Sławomir


Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"


Alior Bank S.A.


42 2490 0005 0000 4600 7549 3994


Tytułem:
34988 Podralski Sławomir darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Uwaga Rodzice!

Dokładne informacje dotyczące opłat za wyżywienie zamieszczone są na stronie internetowej szkoły www.spstradomia.eu


Za obiady wpłacamy do 10  marca 2020

Kwota razem
83,60 zł

OBIAD : 22 dni x  3,50zł  = 77,00 zł

HERBATA 22 dni x 0,30 zł = 6,60 zł

Nr konta : 48 8890 0001 0936 9731 2009 0002

W tytule proszę pisać imię i nazwisko oraz klasę dziecka

Bardzo proszę o terminowe dokonywanie wpłat !!!!

Nieobecność dziecka na obiedzie proszę zgłaszać u wychowawcy klasy,w sekretariacie lub w kuchni.

Rodzice zgłaszający nieobecność dziecka (odpis) w miesiącu  przed dokonaniem wpłaty  proszeni są o kontakt z intendent p. Elżbietą Połomską w celu pozyskania informacji o dokonaniu właściwej należności .
            Wpłaty rodziców za wyżywienie muszą być wpłacane na rachunek bankowy.

Dane do przelewu:
Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej, 56-500 Syców
48 8890 0001 0936 9731 2009 0002
tytułem opłata za wyżywienie miesiąc ………………….
imię i nazwisko dziecka …….. klasa ……..


Uwaga Rodzice!

Dokładne informacje dotyczące opłat za wyżywienie zamieszczone są na stronie internetowej szkoły www.spstradomia.eu


Za obiady wpłacamy do 10 marca 2020

OBIAD : 22  dni x  7 zł  = 154,00 zł   

Nr konta : 48 8890 0001 0936 9731 2009 0002

W tytule proszę pisać „Małe Przedszkole” oraz imię i nazwisko dziecka

Bardzo proszę o terminowe dokonywanie wpłat !!!!

Nieobecność dziecka na obiedzie proszę zgłaszać u  przedszkolanek w sekretariacie lub w kuchni.

Rodzice zgłaszający nieobecność dziecka (odpis) w miesiącu przed dokonaniem wpłaty  proszeni są o kontakt  z p. Elżbietą Połomską w celu pozyskania informacji o dokonaniu właściwej należności .
Wpłaty rodziców za wyżywienie muszą być wpłacane na rachunek bankowy.

Dane do przelewu:

Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej, 56-500 Syców
48 8890 0001 0936 9731 2009 0002
tytułem opłata za wyżywienie miesiąc ………………….
imię i nazwisko dziecka …….. „Małe Przedszkole”


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego