Egzamin ósmoklasisty - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Egzamin ósmoklasisty


EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2024

Szanowni Państwo,

Pragniemy zwrócić się do Państwa z kolejnym apelem, mającym na celu przypomnienie informacji dotyczącej próbnych egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego oraz matematyki. Uprzedzamy jednocześnie, że to ostatnia szansa na skorzystanie z tej wyjątkowej możliwości. Bardzo prosimy o publikację poniższej wiadomości na Państwa stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych. Za Państwa wsparcie serdecznie dziękujemy!

Poniżej znajduje się link do dysku Google, na którym udostępniamy grafiki do dowolnego wykorzystania przy tej publikacji: https://drive.google.com/drive/folders/1qH7AdO5opVragfS11ExbHE312O8L2Syi


Gorąco przypominamy, że na platformach Dyktanda.pl i Mathematics.live wciąż można skorzystać z bezpłatnych próbnych egzaminów ósmoklasisty dla wszystkich zainteresowanych uczniów ósmej klasy!

Egzaminy ósmoklasisty zbliżają się wielkimi krokami, startując już 23 maja. To ostatnie dni, aby skorzystać z naszych próbnych arkuszy i przygotować się do tego istotnego wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Was 34 arkusze z języka polskiego i matematyki, przy współpracy z profesjonalnymi egzaminatorami.

Próbne egzaminy ósmoklasisty prezentują zróżnicowane formy pytań, włączając w to pytania otwarte i zamknięte, co daje uczniom możliwość pełnego przygotowania do rzeczywistego egzaminu. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące próbnego egzaminu ósmoklasisty są do znalezienia na naszej stronie internetowej: https://dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/.

Przez udział w próbnych egzaminach możecie zyskać pewność siebie i zredukować stres związany z przystąpieniem do prawdziwego egzaminu. Zdecydowanie polecamy wykorzystać tę okazję!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego