Mikołajkowa wycieczka - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mikołajkowa wycieczka

Wydarzenia 2016/2017

Mikołajkowa wycieczka


Do uczniów klasy I Święty Mikołaj przyszedł już 1 grudnia! Ten dzień rozpoczął się bardzo ciekawie. Dzieci pod opieką rodziców i wychowawczyni pojechały na wycieczkę do Wrocławia. Najpierw obejrzeliśmy film animowany pt. „Trolle”, a następnie podekscytowani zawitaliśmy w Bobolandii – największego Parku Rozrywki Rodzinnej we Wrocławiu.
Dzieci świetnie się bawiły, atrakcyjnie i wesoło spędziły wolny czas. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z 10 metrowej zjeżdżalni rolkowej, małpi gaj, trampolina pięciopolowa, krokodyl, góra piaskowa i wulkan. Dzieci z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcia korzystając także z mini rowerków, armatek na piłeczki czy gier stołowych.  Trzy godziny pobytu bardzo szybko dobiegły końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Oczywiście wycieczka nie może zakończyć  się bez wizyty w restauracji Mc Donald’s.
Wycieczka była bardzo udana i dzieci zmęczone ale i zachwycone wróciły szczęśliwie  do domu. Mikołaj spisał się na szóstkę!!!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego