Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej
Powróć do: W zielone gramy

Wycieczka klas 4-8 do Doliny Baryczy

Wycieczka klas 4-8 do Doliny Baryczy w ramach projektu "W zielone gramy"

Wycieczka_klas_4-8_do_Doliny_Baryczy_(3) 

Wycieczka_klas_4-8_do_Doliny_Baryczy_(1) 

Wycieczka_klas_4-8_do_Doliny_Baryczy_(2)