Uczniowie klasy V podczas zajęć biologii prowadzili obserwacje otaczającej natury. Wykorzystywali lupy do oglądania roślin z bliska oraz lornetki, aby dostrzec ptaki i inne elementy przyrody z większej odległości.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!