Grupa 34 uczniów z klas 0-III i klasa IV wyjechała do Oleśnicy na przedstawienie "Najpiękniejsze baśnie Bliskiego Wschodu".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!