Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Wycieczka grupy 0

Ocena 0/5

25 czerwca dzieci z grupy "0" pojechały na wycieczkę do Ośrodka Rekreacyjnego "Na wzgórzu". 
Czas spędziły na poszukiwaniu skarbów w lesie, jeździe konno oraz rozgrywkach sportowych. Wspólny czas został zakończony ogniskiem.

Wycieczka_grupy_0_(1) 

Wycieczka_grupy_0_(2) 

Wycieczka_grupy_0_(3) 

Wycieczka_grupy_0_(4) 

Wycieczka_grupy_0_(5) 

Wycieczka_grupy_0_(6) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności