25 czerwca dzieci z grupy "0" pojechały na wycieczkę do Ośrodka Rekreacyjnego "Na wzgórzu". Czas spędziły na poszukiwaniu skarbów w lesie, jeździe konno oraz rozgrywkach sportowych. Wspólny czas został zakończony ogniskiem.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!