Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Wycieczka do Wrocławia

Ocena 0/5

W poniedziałek, 1 grudnia, uczniowie kl. IV-VIII udali się na wycieczkę do Wrocławia. W Cinema City Korona obejrzeli film o tematyce świątecznej oraz spędzili czas na Jarmarku Bożonarodzeniowym, na którym podziwiali ręcznie robione ozdoby choinkowe, wyroby rzemieślnicze i lokalne specjały kulinarne.

FB_IMG_1767736046648 

FB_IMG_1767736036682 

FB_IMG_1767736032831 

FB_IMG_1767736029617 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności