Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Wycieczka do GoJump do Wrocławia

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym uczniowie klas IV-V odwiedzili park trampolin GoJump we Wrocławiu, gdzie aktywnie spędzili czas. Następnie w Kinie Cinema City mieli okazję zobaczyć film pt. "Paddington w Peru".

Wycieczka_do_GoJump_do_Wrocławia_(1) 

Wycieczka_do_GoJump_do_Wrocławia_(2) 

Wycieczka_do_GoJump_do_Wrocławia_(3) 

Wycieczka_do_GoJump_do_Wrocławia_(4) 

Wycieczka_do_GoJump_do_Wrocławia_(5) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności