W dniu dzisiejszym uczniowie klas IV-V odwiedzili park trampolin GoJump we Wrocławiu, gdzie aktywnie spędzili czas. Następnie w Kinie Cinema City mieli okazję zobaczyć film pt. "Paddington w Peru".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!