Warsztaty ekologiczne ,,Lisi zakątek" , w których uczestniczyli uczniowie kl. VI-VIII odbyły się w naszej szkole w dniu 4 grudnia, z inicjatywy UMiG Syców.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!