Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Tydzień zdrowia w naszej szkole

Ocena 0/5

Zaczynamy "Tydzień zdrowia w naszej szkole".
Dziś odbyło się spotkanie uczniów I-III z pielęgniarką szkolną panią Emilią. 
Prelekcja miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych.

FB_IMG_1744576035793 

Galeria zdjęć

Tydzień zdrowia w naszej szkole 4 Tydzień zdrowia w naszej szkole 3 Tydzień zdrowia w naszej szkole 2 Tydzień zdrowia w naszej szkole 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności