Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Tydzien zdrowia w naszej szkole - pyszne i zdrowe kanapki

Ocena 0/5

Dziś klasa III w ramach "Tygodnia zdrowia w naszej szkole" wykonywała pyszne, zdrowe kanapki.

Tydzien_zdrowia_w_naszej_szkole_-_pyszne_i_zdrowe_kanapki_(1) 

Tydzien_zdrowia_w_naszej_szkole_-_pyszne_i_zdrowe_kanapki_(2) 

Tydzien_zdrowia_w_naszej_szkole_-_pyszne_i_zdrowe_kanapki_(3) 

Tydzien_zdrowia_w_naszej_szkole_-_pyszne_i_zdrowe_kanapki_(4) 

Tydzien_zdrowia_w_naszej_szkole_-_pyszne_i_zdrowe_kanapki_(5) 

Tydzien_zdrowia_w_naszej_szkole_-_pyszne_i_zdrowe_kanapki_(6) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności