24 kwietnia uczeń naszej szkoły Wojtek Wieloch reprezentował Gminę Syców w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w Oleśnicy .
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!