Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Szkolny turniej w tenisie stołowym

Ocena 0/5

Szkolny turniej w tenisie stołowym rozstrzygnięty. Turniej został przeprowadzony w 4 kategoriach, a do turnieju zgłosiło się 17 zawodników i zawodniczek. 

W kategorii żeńskiej klas 7-8 

Zuzanna Sroka 
Antonia Sroka 
Barbara Białek

W kategorii męskiej klas 7-8

Mikołaj Tychański
Bartłomiej Bugaj
Szymon Midek

W kategorii żeńskiej klas 4-6

Julia Strug
Klaudia Olan

W kategorii męskiej klas 4-6

Maciej Siama 
Gustaw Kowalski
Gracjan Wiśniewski

Gratulacje dla wszystkich uczestników szkolnego turnieju. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy brali udział w kibicowaniu i sędziowaniu swoim koleżankom i kolegom podczas turnieju. Brawo

Szkolny_turniej_w_tenisie_stołowym_(1) 

Szkolny_turniej_w_tenisie_stołowym_(2) 

Szkolny_turniej_w_tenisie_stołowym_(3) 

Szkolny_turniej_w_tenisie_stołowym_(4) 

Szkolny_turniej_w_tenisie_stołowym_(5) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności