Szkolny Konkurs Ortograficzny klas 1-3
W dniu 31.03.2026r w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas 1-3. Dzieci na różnych poziomach trudności nie bały się zmierzyć z trudnościami wiosennego dyktanda i dzielnie stawiły im czoła. Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy.
Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni.
I miejsce kat. młodszej - Julian Koniarski
II miejsce kat. młodszej- Seweryn Idzikowski
III miejsce kat. młodszej ex aequo -Mateusz Białek i Daria Broniszewska
I miejsce kat. starszej ex aequo - Brajan Hadrian i Bartosz Macul
II miejsce kat. starszej- Abigail Józefowicz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!