Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Projekt- Wrocław koduje

Ocena 0/5

10 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie IX edycji projektu Wrocław Koduje 2.0, zorganizowane przez Fundację Liga Niezwykłych Umysłów i Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu.
Nasza szkoła zajęła 7 miejsce wśród szkół podstawowych Aglomeracji Wrocławskiej,
 a uczennica naszej szkoły - Jagoda Midek, zajęła trzecie miejsce  w tegorocznej edycji projektu i została wyróżniona podczas Gali w Auli Politechniki Wrocławskiej. Gratulujemy!

Projekt-_Wrocław_koduje_(2) 

Projekt-_Wrocław_koduje_(1) 

Projekt-_Wrocław_koduje_(3) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności