Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Multimedilna lekcja w kinie

Ocena 0/5

W poniedziałek 17 marca uczniowie klas młodszych uczestniczyli w wycieczce do Oleśnicy. Tematem wyjazdu była multimedialna lekcja "Jak pies z kotem, czyli o sekretach dobrej komunikacji" i seans filmowy "Był sobie kot". Atrakcją wycieczki był także McDonald.

Multimedialna_lekcja_w_kinie_(1) 

Multimedialna_lekcja_w_kinie_(2) 

Multimedialna_lekcja_w_kinie_(3) 

Multimedialna_lekcja_w_kinie_(4) 

Multimedialna_lekcja_w_kinie_(5) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności