Dzisiaj uczniowie z naszej szkoły wyruszyli na poszukiwania Świętego Mikołaja i znaleźli go w Ośrodku Rehabilitacji i Rekreacji „Na Wzgórzu". Serdecznie podziękowania dla właścicieli!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!