Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej

Gminny Turniej Piłki Ręcznej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców

Ocena 0/5

Na hali MOSiR w Sycowie odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców. 
W zawodach wzięły udział dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Sycowie oraz Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej.
Nasi reprezentanci uznali wyższość rywalom z SP nr 2 Syców, jednak trzeba zaznaczyć, że walka była zacięta.
Nasze reprezentantki to uczennice klasy 7 i rywalizowały z klasą 8. W statystykach rzutów na bramkę nasze zawodniczki miały znaczną przewagę niestety zawiodła skuteczność i brak ogrania na dużym pełnowymiarowym boisku - wynik meczu 9:7. Nasza zawodniczka Lena Kozica otrzymała wyróżnienie najlepszej zawodniczki turnieju w kategorii dziewcząt. 
Nasi reprezentanci również pokazali ogromne zaangażowanie, wolę walki i świetną współpracę na boisku za co należą sie ogromne brawa.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek i zawodników za determinację, sportowe podejście i piękną rywalizację! 

Reprezentacja męska:
 Bartek Bugaj, Kacper Węglarz, Mikołaj Tychański, Jan Bössler, Filip Lempert, Karol Mikosiak, Oleksi Khomenko oraz Jakub Hadrian
 Reprezentacja żeńska:
Lena Kozica, Antonia Sroka, Zuzanna Sroka, Amelia Węglarz, Hanna Bąk, Olivia Kaczyńska, Amelia Adamus oraz Barbara Białek.

Brawo dla naszych dzielnych sportowców. Jesteśmy z Was dumni i powodzenia w dalszych rozgrywkach Gminnych w obecnym roku szkolnym.

 

FB_IMG_1767735315138 

FB_IMG_1767735318280 

FB_IMG_1767735324681 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności