Uczniowie klasy I wykonali doświadczenie dotyczące powietrza.Teraz już wiedzą,że powietrza nie widzimy,ale jest wszędzie.Wypełnia każdą wolną przestrzeń.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!