Logo Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej
Powróć do: W zielone gramy

Zajęcia przyrodnicze

W ramach zajęć z projektu "W zielone gramy" uczniowie założyli klasową hodowlę roślin. Z wielkim zaangażowaniem przystąpili do pracy, która polegała na zasianiu warzyw. Dzieci sypały ziemię i piasek do donic, a następnie siały nasionka. Nie zapomniały też o podlaniu roślin odpowiednią ilością wody. Potem ustawiły doniczki na parapecie, żeby rośliny miały odpowiedni dostęp do światła.Wdzystko przebiegało w przyjemnej atmosferze.

zajęcia_przyrodnicze_(1) 

zajęcia_przyrodnicze_(2) 

zajęcia_przyrodnicze_(3) 

zajęcia_przyrodnicze_(4) 

zajęcia_przyrodnicze_(5)